Egetürk PVC Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.

HAKKIMIZDA

Egetürk plastik profil markalı ürünler Türkiye’nin en büyük ticari şehirlerinden Gaziantep’te yer alan fabrikamızda ileri Alman teknoloji ile büyük bir titizlik ve profesyonellikle üretilmektedir.

Hammaddenin geliş aşamasından, sevkiyat aşamasına kadar ki tüm ürünler uluslararası standartlar ve ilgili ülke mevzuatına uygun olarak üretilmektedir. Egetürk plastik profiller girdi, üretim ve nihai ürün aşamalarında uzman ekipler tarafından test ve kontrol edilmektedir. Her geçen gün artan yatırımlarını, daha iyi bir çevre, daha ekolojik ürünler, daha yenilikçi tasarımlar, yüksek verimlilik sağlayan kaliteli ve dayanıklı ürünler üretmek üzerine kurgulayan ve gerçekleştiren firmamız, sektörüne öncülük ederek sürekli olarak yeni pek çok ürünü ve uygulamayı müşterilerine sunmaktadır.

Egetürk Plastik Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri üreticisi olan firmamız; Kırgızistan’daki yapılanmasını TOROS GROUP olarak 2014 yılında tamamlamıştır. Egetürk bayi ve satış noktaları ile dünyanın her noktasında tüketicinin kolayca ulaşmasını sağlamaktadır. Kurumsal kimliğine uygun fark edilir showroom yapısı, bayilerinin güler yüzlü ve kaliteli hizmeti, sadece satış odaklı değil, satış sonrası hizmetlerinde de başarılı yapısı Egetürk rakiplerinden ayıran en önemli yönlerinden sadece bir kaçıdır.

Egetürk, kurulduğu ilk yıldan itibaren tüm serilerin ve bu eserleri oluşturan plastik profillerin üretiminde ulusal ve uluslararası standartlara titizlikle uymaktadır. Bunun yanı sıra gerek üretim öncesi gerekse üretim ve satış sonrası tüm organizasyonlarını kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirmekte, aldığı kalite belgeleriyle ürün kalitesi ve yönetim sistemlerine ilişkin gücünü de kanıtlamaktadır.